KOMÍN IZOLOVANÝ KK 0,6 MM PRODMAX

Systémové komíny s označením KK 0,6 jsou určené k odvádění kouřových plynů pro druhy paliv jako je topný olej, zemní plyn, svítiplyn, propan butan, dřevo(otevřený spotřebič) a další. Všechny části jsou vyrobeny z vysoce jak Pokračovat

Systémové komíny s označením KK 0,6 jsou určené k odvádění kouřových plynů pro druhy paliv jako je topný olej, zemní plyn, svítiplyn, propan butan, dřevo(otevřený spotřebič) a další. Všechny části jsou vyrobeny z vysoce jakostního nerezového plechu o tloušťce 0,6 mm a 0,8 mm dle průměru. Opláštění je z lesklého nerezového plechu tl. 0,5. Podélné spoje jsou svařovány strojově v ochranné atmosféře zajišťující vysokou pevnost a životnost spoje. Tloušťka izolace je 40 nebo 50 mm.
Systém se vyznačuje malou náročností prostoru na montáž, nízkou hmotností, malými manipulačními prostory, vysokou variabilností a obzvlášť rychlou a cenově příznivou instalací.Součástí systému je celá řada kotvících prvků pro pohodlnou a rychlou montáž. Komíny jsou okamžitě po montáži schopny provozu.
Povrch komínu lze na přání opatřit nástřikem práškové barvy v odstínu palety RAL

Použití:
- vhodné pro odvod spalin od spotřebičů na paliva jako je topný olej, zemní plyn, svítiplyn, propan butan, dřevo(otevřený spotřebič).
- vhodné pro umístění na fasádě
- vhodné pro umístění v interiéru

Značení komínového systému dle ČSN EN 1443 T400 N1 W 3 G100

Materiál: Vnitřní vložka nerez 1.4404 / vnější plášť nerez 1.4301

Výhradní dovozce pro ČR: MBTerm-krby s.r.o.

 

celkem 281 produktů

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!