KRBOVÉ VLOŽKY UNIFLAM

Krbové vložky mají vyšší účinnost a mohou zůstat bez dozoru. Než si krbovou vložku vyberete, měli byste mít jasnou představu, k jakému účelu budete krb používat. Pokračovat

Krbové vložky mají vyšší účinnost a mohou zůstat bez dozoru. Než si krbovou vložku vyberete, měli byste mít jasnou představu, k jakému účelu budete krb používat. Pokud má sloužit jako doplněk do bytového interiéru, nebo bude využit hlavně pro vytápění. V prvním případě je zbytečné si pořizovat krbovou vložku vyšší kvality a řešit nejvyšší účinnost, těsnost topeniště apod.

V druhém případě zvolíme kvalitní krbovou vložku a krbovou obestavbu, které nám zaručí bezproblémové topení po mnoho let. Postup při realizaci krbu: vymezit a vyměřit si místo, kde bude krb instalován, podle využití krbu připravit otvory pro rozvod vzduchu a připojení např. vodovodních trubek po ohřev vody, dále se zaizoluje zeď za krbovou vložkou, umístí se stojan krbu, poté se usadí krbová vložka, která se napojí na komín, připojí se vodoinstalace a rozvod teplého vzduchu. Následuje obestavba krbu.

 

celkem 45 produktů

Nabízíme krbové vložky teplotní s výměníkem, teplovzdušné ocelové, litinové, plynové na zemní plyn nebo na propan butan a také široký výběr příslušenství ke krbovým vložkám.

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!