Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 5 kW |
| Sezonní energetická účinnost: | 60 |
| Teplná účinnost: | 70 |
| Průměr vystupu spalin: | 150, 130 mm |
| Průtok hmoty spalin: | 8.1 g/s |
| Šířka cm: | 53.6 cm |
| Teplota spalin: | 287 °C |
| Koeficient EEI: | 91 |
| Vybaveni: | Ashpan |
| Výška cm: | 55.7 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 3.0 - 8.0 kW |
| Emise CO: | 1761 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.141 % |
| Emise NOx: | 95 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 109 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 15 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 5 kW |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Barva obložení: | Černý |
| Předni část: | Litinové čelo s keramickým sklem |
| Zavírání: | False |
| Certifikát: | Ekodesign |
| Materiál provedení: | Litina |
| Barva Kratki: | Černá |
| Hmotnost kg: | 75 kg |
| Výkon ohřívače: | 5 kW |
| Výkon regulovatelný: | 3 - 8 kW |
| Materiál: | Litina |
| Účinnost: | 70 % |
| Průměrná teplota spalin: | 300 °C |
| Maximální délka polen: | 300 mm |
| Hmotnost: | 75 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 130 mm |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.15 % |
| Emise prachu: | 15 mg/m3 |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ne |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 5 kW |
| Sezonní energetická účinnost: | 60 |
| Teplná účinnost: | 70 |
| Průměr vystupu spalin: | 150, 130 mm |
| Průtok hmoty spalin: | 8.1 g/s |
| Šířka cm: | 53.6 cm |
| Teplota spalin: | 287 °C |
| Koeficient EEI: | 91 |
| Vybaveni: | Ashpan |
| Výška cm: | 55.7 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 3.0 - 8.0 kW |
| Emise CO: | 1761 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.141 % |
| Emise NOx: | 95 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 109 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 15 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 5 kW |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Barva obložení: | Černý |
| Předni část: | Litinové čelo s keramickým sklem |
| Zavírání: | False |
| Certifikát: | Ekodesign |
| Materiál provedení: | Litina |
| Barva Kratki: | Černá |
| Hmotnost kg: | 75 kg |
| Výkon ohřívače: | 5 kW |
| Výkon regulovatelný: | 3 - 8 kW |
| Materiál: | Litina |
| Účinnost: | 70 % |
| Průměrná teplota spalin: | 300 °C |
| Maximální délka polen: | 300 mm |
| Hmotnost: | 75 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 130 mm |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.15 % |
| Emise prachu: | 15 mg/m3 |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ne |
| Dostupnost: | Skladem |