Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Sezonní energetická účinnost: | 65 |
| Teplná účinnost: | 75 |
| Průměr vystupu spalin: | 130, 130 mm |
| Průtok hmoty spalin: | 11.4 g/s |
| Šířka cm: | 77.5 cm |
| Teplota spalin: | 289 °C |
| Koeficient EEI: | 98 |
| Vybaveni: | Ashpan |
| Výška cm: | 69.9 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 8,5 - 12,5 kW |
| Emise CO: | 1856 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.148 % |
| Emise NOx: | 108 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 78 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 14 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 10 kW |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Barva obložení: | Černý |
| Předni část: | Litinové čelo s keramickým sklem |
| Zavírání: | False |
| Certifikát: | Ekodesign |
| Materiál provedení: | Litina |
| Barva Kratki: | Černá |
| Hmotnost kg: | 165 kg |
| Výkon ohřívače: | 10 kW |
| Materiál: | Litina |
| Účinnost: | 75 % |
| Průměrná teplota spalin: | 290 °C |
| Maximální délka polen: | 350 mm |
| Hmotnost: | 165 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 130 mm |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.15 % |
| Emise prachu: | 14 mg/m3 |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ne |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Sezonní energetická účinnost: | 65 |
| Teplná účinnost: | 75 |
| Průměr vystupu spalin: | 130, 130 mm |
| Průtok hmoty spalin: | 11.4 g/s |
| Šířka cm: | 77.5 cm |
| Teplota spalin: | 289 °C |
| Koeficient EEI: | 98 |
| Vybaveni: | Ashpan |
| Výška cm: | 69.9 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 8,5 - 12,5 kW |
| Emise CO: | 1856 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.148 % |
| Emise NOx: | 108 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 78 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 14 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 10 kW |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Barva obložení: | Černý |
| Předni část: | Litinové čelo s keramickým sklem |
| Zavírání: | False |
| Certifikát: | Ekodesign |
| Materiál provedení: | Litina |
| Barva Kratki: | Černá |
| Hmotnost kg: | 165 kg |
| Výkon ohřívače: | 10 kW |
| Materiál: | Litina |
| Účinnost: | 75 % |
| Průměrná teplota spalin: | 290 °C |
| Maximální délka polen: | 350 mm |
| Hmotnost: | 165 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 130 mm |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.15 % |
| Emise prachu: | 14 mg/m3 |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ne |
| Dostupnost: | Skladem |