Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 14 kW |
| Výkon regulovatelný: | 6 - 16 kW |
| Materiál: | Litina |
| Účinnost: | 80 % |
| Průměrná teplota spalin: | 300 °C |
| Emise prachu: | 99.7 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.14 % |
| Hmotnost: | 124 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 200 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ne |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 14 kW |
| Výkon regulovatelný: | 6 - 16 kW |
| Materiál: | Litina |
| Účinnost: | 80 % |
| Průměrná teplota spalin: | 300 °C |
| Emise prachu: | 99.7 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.14 % |
| Hmotnost: | 124 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 200 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ne |
| Dostupnost: | Skladem |