Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Vybaveni: | Přívod vzduchu - doplňková možnost,Ashpan |
| Koeficient EEI: | 106 |
| Verze: | Pravý roh |
| Teplota spalin: | 233 °C |
| Šířka cm: | 67.5 cm |
| Průtok hmoty spalin: | 8.5 g/s |
| Průměr vystupu spalin: | 200, 200 mm |
| Průměrný výkon vody: | -1 kW |
| Výška cm: | 82.7 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 3.0 - 10.0 kW |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | ≥700 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | ≥500 cm2 |
| Max délka dřevěné palivo: | 33 cm |
| Emise OGC: | 55 Nm3 |
| Emise NOx: | 109 mg/Nm3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.094 % |
| Emise CO: | 1176 mg/m3 |
| Teplná účinnost: | 80.1 |
| Sezonní energetická účinnost: | 70 |
| Hmotnost kg: | 138 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Litina,Ocel |
| Certifikát: | BImSchV 2,Ekodesign |
| Zavírání: | Ne |
| Předni část: | Ocelové čelo s keramickým sklem |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Emise prachu mg/m3: | 17 mg/m3 |
| Výkon ohřívače: | 8 kW |
| Výkon regulovatelný: | 3,0 - 10,0 |
| Materiál: | Litina |
| Účinnost: | 80 % |
| Průměrná teplota spalin: | 238 °C |
| Emise prachu: | 25 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.1 % |
| Hmotnost: | 109 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 200 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Vybaveni: | Přívod vzduchu - doplňková možnost,Ashpan |
| Koeficient EEI: | 106 |
| Verze: | Pravý roh |
| Teplota spalin: | 233 °C |
| Šířka cm: | 67.5 cm |
| Průtok hmoty spalin: | 8.5 g/s |
| Průměr vystupu spalin: | 200, 200 mm |
| Průměrný výkon vody: | -1 kW |
| Výška cm: | 82.7 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 3.0 - 10.0 kW |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | ≥700 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | ≥500 cm2 |
| Max délka dřevěné palivo: | 33 cm |
| Emise OGC: | 55 Nm3 |
| Emise NOx: | 109 mg/Nm3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.094 % |
| Emise CO: | 1176 mg/m3 |
| Teplná účinnost: | 80.1 |
| Sezonní energetická účinnost: | 70 |
| Hmotnost kg: | 138 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Litina,Ocel |
| Certifikát: | BImSchV 2,Ekodesign |
| Zavírání: | Ne |
| Předni část: | Ocelové čelo s keramickým sklem |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Emise prachu mg/m3: | 17 mg/m3 |
| Výkon ohřívače: | 8 kW |
| Výkon regulovatelný: | 3,0 - 10,0 |
| Materiál: | Litina |
| Účinnost: | 80 % |
| Průměrná teplota spalin: | 238 °C |
| Emise prachu: | 25 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.1 % |
| Hmotnost: | 109 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 200 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Dostupnost: | Skladem |