Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Výška cm: | 80.25 cm |
| Vybaveni: | Přívod vzduchu - doplňková možnost,Ashpan |
| Koeficient EEI: | 105 |
| Teplota spalin: | 236 °C |
| Šířka cm: | 67.5 cm |
| Průměr vystupu spalin: | 180 mm, 180 |
| Průměrný výkon vody: | 6 kW |
| Teplná účinnost: | 80 |
| Rozsah tepelného výkonu: | 3.5 - 10 kW |
| Max tlak práce: | 2 bar |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 2 kW |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 120 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 60 cm2 |
| Max délka dřevěné palivo: | 33 cm |
| Emise OGC: | 63 Nm3 |
| Emise NOx: | 140 mg/Nm3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.098 % |
| Emise CO: | 1235 mg/m3 |
| Sezonní energetická účinnost: | 70 |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Emise prachu mg/m3: | 31 mg/m3 |
| Hmotnost kg: | 138 kg |
| Materiál provedení: | Ocel,Litina |
| Certifikát: | Ekodesign,BImSchV 2 |
| Zavírání: | Ne |
| Objem vody: | 18 l |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Výkon ohřívače: | 8 kW |
| Výkon do výměníku: | 6 kW |
| Výkon regulovatelný: | 3,5-10 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 80 % |
| Kapacita: | 18 l |
| Průměrná teplota spalin: | 240 °C |
| Emise prachu: | 31 mg/m3 |
| Hmotnost bez vody: | 109 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 180 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Výška cm: | 80.25 cm |
| Vybaveni: | Přívod vzduchu - doplňková možnost,Ashpan |
| Koeficient EEI: | 105 |
| Teplota spalin: | 236 °C |
| Šířka cm: | 67.5 cm |
| Průměr vystupu spalin: | 180 mm, 180 |
| Průměrný výkon vody: | 6 kW |
| Teplná účinnost: | 80 |
| Rozsah tepelného výkonu: | 3.5 - 10 kW |
| Max tlak práce: | 2 bar |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 2 kW |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 120 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 60 cm2 |
| Max délka dřevěné palivo: | 33 cm |
| Emise OGC: | 63 Nm3 |
| Emise NOx: | 140 mg/Nm3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.098 % |
| Emise CO: | 1235 mg/m3 |
| Sezonní energetická účinnost: | 70 |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Emise prachu mg/m3: | 31 mg/m3 |
| Hmotnost kg: | 138 kg |
| Materiál provedení: | Ocel,Litina |
| Certifikát: | Ekodesign,BImSchV 2 |
| Zavírání: | Ne |
| Objem vody: | 18 l |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Výkon ohřívače: | 8 kW |
| Výkon do výměníku: | 6 kW |
| Výkon regulovatelný: | 3,5-10 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 80 % |
| Kapacita: | 18 l |
| Průměrná teplota spalin: | 240 °C |
| Emise prachu: | 31 mg/m3 |
| Hmotnost bez vody: | 109 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 180 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |