Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | PARKANEX |
| Materiál: | ocelový plech |
| Barva: | černá |
| Tepelná odolnost: | 600 °C |
| Výrobce: | BERTRAMS, PRODMAX |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Průměr: | 220 mm |
| Distributor pro EU: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Vnitřní rozměr redukce: | 220 mm |
| Vnější rozměr redukce: | 250 mm |
| Dostupnost: | Expedice 5-15 pracovních dní |
| Značka: | PARKANEX |
| Materiál: | ocelový plech |
| Barva: | černá |
| Tepelná odolnost: | 600 °C |
| Výrobce: | BERTRAMS, PRODMAX |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Průměr: | 220 mm |
| Distributor pro EU: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Vnitřní rozměr redukce: | 220 mm |
| Vnější rozměr redukce: | 250 mm |
| Dostupnost: | Expedice 5-15 pracovních dní |