Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Koeficient EEI: | 102 |
| Verze: | Levá, pravá |
| Teplota spalin: | 284 °C |
| Šířka cm: | 53.9 cm |
| Průtok hmoty spalin: | 8.7 g/s |
| Průměr vystupu spalin: | 160 mm, 160 |
| Teplná účinnost: | 78 |
| Výška cm: | 103.4 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 7.5 - 11.0 kW |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | ≥700 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | ≥500 cm2 |
| Max délka dřevěné palivo: | 30 cm |
| Emise OGC: | 102 Nm3 |
| Emise NOx: | 122 mg/Nm3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.09 % |
| Emise CO: | 1210 mg/m3 |
| Sezonní energetická účinnost: | 68 |
| Druh zasklení: | Tří -byded |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Hmotnost kg: | 121 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,BImSchV 2 |
| Zavírání: | Ne |
| Předni část: | Ocelové čelo s keramickým sklem |
| Barva obložení: | Bílý |
| Emise prachu mg/m3: | 36 mg/m3 |
| Výkon ohřívače: | 8 kW |
| Výkon regulovatelný: | 7,5 - 11,0 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 78 % |
| Průměrná teplota spalin: | 285 °C |
| Emise prachu: | 36 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 78 % |
| Hmotnost: | 121 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 160 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Koeficient EEI: | 102 |
| Verze: | Levá, pravá |
| Teplota spalin: | 284 °C |
| Šířka cm: | 53.9 cm |
| Průtok hmoty spalin: | 8.7 g/s |
| Průměr vystupu spalin: | 160 mm, 160 |
| Teplná účinnost: | 78 |
| Výška cm: | 103.4 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 7.5 - 11.0 kW |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | ≥700 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | ≥500 cm2 |
| Max délka dřevěné palivo: | 30 cm |
| Emise OGC: | 102 Nm3 |
| Emise NOx: | 122 mg/Nm3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.09 % |
| Emise CO: | 1210 mg/m3 |
| Sezonní energetická účinnost: | 68 |
| Druh zasklení: | Tří -byded |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Hmotnost kg: | 121 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,BImSchV 2 |
| Zavírání: | Ne |
| Předni část: | Ocelové čelo s keramickým sklem |
| Barva obložení: | Bílý |
| Emise prachu mg/m3: | 36 mg/m3 |
| Výkon ohřívače: | 8 kW |
| Výkon regulovatelný: | 7,5 - 11,0 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 78 % |
| Průměrná teplota spalin: | 285 °C |
| Emise prachu: | 36 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 78 % |
| Hmotnost: | 121 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 160 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Dostupnost: | Skladem |