Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 11 kW |
| Výkon regulovatelný: | 7,1-14,5 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 78 % |
| Průměrná teplota spalin: | 280 °C |
| Emise prachu: | 40 mg/m3 |
| Hmotnost: | 154 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 180 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 11 kW |
| Výkon regulovatelný: | 7,1-14,5 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 78 % |
| Průměrná teplota spalin: | 280 °C |
| Emise prachu: | 40 mg/m3 |
| Hmotnost: | 154 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 180 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |