Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 2.4 kg |
| Barva Kratki: | Grafit |
| Vlastnost: | Rovný |
| Aktívní pole mřížky: | 301 cm2 |
| Velikost mřížky: | 100X6 |
| Šířka cm: | 100 cm |
| Typ: | Hlaveň |
| Výška cm: | 6 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 2.4 kg |
| Barva Kratki: | Grafit |
| Vlastnost: | Rovný |
| Aktívní pole mřížky: | 301 cm2 |
| Velikost mřížky: | 100X6 |
| Šířka cm: | 100 cm |
| Typ: | Hlaveň |
| Výška cm: | 6 cm |
| Dostupnost: | Skladem |