Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 9 cm |
| Typ: | Hlaveň |
| Šířka cm: | 40 cm |
| Velikost mřížky: | 40X9 |
| Aktívní pole mřížky: | 188 cm2 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Barva Kratki: | Krémová |
| Hmotnost kg: | 1.4 kg |
| Délka: | 400 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 9 cm |
| Typ: | Hlaveň |
| Šířka cm: | 40 cm |
| Velikost mřížky: | 40X9 |
| Aktívní pole mřížky: | 188 cm2 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Barva Kratki: | Krémová |
| Hmotnost kg: | 1.4 kg |
| Délka: | 400 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Dostupnost: | Skladem |