Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 9 cm |
| Typ: | Rohový barel |
| Šířka cm: | 54.7 cm |
| Velikost mřížky: | 76.6X54.7X9 |
| Aktívní pole mřížky: | 595 cm2 |
| Vlastnost: | Rohový zákon |
| Barva Kratki: | Bílý |
| Hmotnost kg: | 4 kg |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 766 mm |
| Šířka: | 547 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 126.5 mm |
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 9 cm |
| Typ: | Rohový barel |
| Šířka cm: | 54.7 cm |
| Velikost mřížky: | 76.6X54.7X9 |
| Aktívní pole mřížky: | 595 cm2 |
| Vlastnost: | Rohový zákon |
| Barva Kratki: | Bílý |
| Hmotnost kg: | 4 kg |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 766 mm |
| Šířka: | 547 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 126.5 mm |
| Hmotnost: | 3.3 kg |