Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 9 cm |
| Typ: | Rohový barel |
| Šířka cm: | 56 cm |
| Velikost mřížky: | 56X56X9 |
| Aktívní pole mřížky: | 497 cm2 |
| Vlastnost: | Symetrický roh |
| Barva Kratki: | Grafit |
| Hmotnost kg: | 3.4 kg |
| Barva: | grafit |
| Délka: | 560 mm |
| Šířka: | 560 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 126.5 mm |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 9 cm |
| Typ: | Rohový barel |
| Šířka cm: | 56 cm |
| Velikost mřížky: | 56X56X9 |
| Aktívní pole mřížky: | 497 cm2 |
| Vlastnost: | Symetrický roh |
| Barva Kratki: | Grafit |
| Hmotnost kg: | 3.4 kg |
| Barva: | grafit |
| Délka: | 560 mm |
| Šířka: | 560 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 126.5 mm |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| Dostupnost: | Skladem |