Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 6 cm |
| Typ: | Rohový barel |
| Šířka cm: | 76.6 cm |
| Velikost mřížky: | 76.6X54.7X6 |
| Aktívní pole mřížky: | 346 cm2 |
| Vlastnost: | Levý roh |
| Barva Kratki: | Černá |
| Hmotnost kg: | 3.4 kg |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 560 mm |
| Šířka: | 766 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Hloubka: | 96.5 mm |
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 6 cm |
| Typ: | Rohový barel |
| Šířka cm: | 76.6 cm |
| Velikost mřížky: | 76.6X54.7X6 |
| Aktívní pole mřížky: | 346 cm2 |
| Vlastnost: | Levý roh |
| Barva Kratki: | Černá |
| Hmotnost kg: | 3.4 kg |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 560 mm |
| Šířka: | 766 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Hloubka: | 96.5 mm |