Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 1 kg |
| Výška kapsy: | 20 cm |
| Typ: | Potažené |
| Šířka kapsy: | 27.5 cm |
| Šířka cm: | 30 cm |
| Velikost mřížky: | 22X30 |
| Aktívní pole mřížky: | 425 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Shutter |
| Barva Kratki: | Poniklované |
| Výška cm: | 22 cm |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 1 kg |
| Výška kapsy: | 20 cm |
| Typ: | Potažené |
| Šířka kapsy: | 27.5 cm |
| Šířka cm: | 30 cm |
| Velikost mřížky: | 22X30 |
| Aktívní pole mřížky: | 425 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Shutter |
| Barva Kratki: | Poniklované |
| Výška cm: | 22 cm |