Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.3 kg |
| Barva Kratki: | Černá a stříbro |
| Vlastnost: | Síť |
| Aktívní pole mřížky: | 80 cm2 |
| Velikost mřížky: | Ø 150 |
| Průměr kapsy: | 15 cm |
| Šířka cm: | 150 cm |
| Typ: | Malované |
| Výška cm: | 150 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.3 kg |
| Barva Kratki: | Černá a stříbro |
| Vlastnost: | Síť |
| Aktívní pole mřížky: | 80 cm2 |
| Velikost mřížky: | Ø 150 |
| Průměr kapsy: | 15 cm |
| Šířka cm: | 150 cm |
| Typ: | Malované |
| Výška cm: | 150 cm |
| Dostupnost: | Skladem |