Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Barva: | krémová |
| Délka: | 560 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Šířka: | 560 mm |
| Hloubka: | 126.5 mm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Barva: | krémová |
| Délka: | 560 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Šířka: | 560 mm |
| Hloubka: | 126.5 mm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Dostupnost: | Skladem |