Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 11 kW |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Koeficient EEI: | 102 |
| Verze: | Pravý roh |
| Teplota spalin: | 277 °C |
| Šířka cm: | 76.8 cm |
| Průtok hmoty spalin: | 10.1 g/s |
| Průměr vystupu spalin: | 200, 180 mm |
| Průměr vstupu: | 125 |
| Výška cm: | 99.4 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 7.1 - 14.5 kW |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 11 kW |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | ≥900 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | ≥700 cm2 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Emise OGC: | 47 Nm3 |
| Emise NOx: | 133 mg/Nm3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.086 % |
| Emise CO: | 1071 mg/m3 |
| Teplná účinnost: | 78 |
| Sezonní energetická účinnost: | 68 |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Hmotnost kg: | 154 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,BImSchV 2 |
| Zavírání: | Ne |
| Předni část: | Ocelové čelo s keramickým sklem |
| Barva obložení: | Bílý |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Emise prachu mg/m3: | 40 mg/m3 |
| Výkon ohřívače: | 11 kW |
| Výkon regulovatelný: | 7,1-14,5 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 78 % |
| Průměrná teplota spalin: | 280 °C |
| Emise prachu: | 40 mg/m3 |
| Hmotnost: | 154 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 180 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 11 kW |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Koeficient EEI: | 102 |
| Verze: | Pravý roh |
| Teplota spalin: | 277 °C |
| Šířka cm: | 76.8 cm |
| Průtok hmoty spalin: | 10.1 g/s |
| Průměr vystupu spalin: | 200, 180 mm |
| Průměr vstupu: | 125 |
| Výška cm: | 99.4 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 7.1 - 14.5 kW |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 11 kW |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | ≥900 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | ≥700 cm2 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Emise OGC: | 47 Nm3 |
| Emise NOx: | 133 mg/Nm3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.086 % |
| Emise CO: | 1071 mg/m3 |
| Teplná účinnost: | 78 |
| Sezonní energetická účinnost: | 68 |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Hmotnost kg: | 154 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,BImSchV 2 |
| Zavírání: | Ne |
| Předni část: | Ocelové čelo s keramickým sklem |
| Barva obložení: | Bílý |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Emise prachu mg/m3: | 40 mg/m3 |
| Výkon ohřívače: | 11 kW |
| Výkon regulovatelný: | 7,1-14,5 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 78 % |
| Průměrná teplota spalin: | 280 °C |
| Emise prachu: | 40 mg/m3 |
| Hmotnost: | 154 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 180 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |