Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 9.5 kW |
| Materiál: | Litina |
| Účinnost: | 75 % |
| Průměrná teplota spalin: | 325 °C |
| Hmotnost: | 113 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 130 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ne |
| Energetická třída: | A |
| Dostupnost: | Expedice 4-12 týdnů |
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 9.5 kW |
| Materiál: | Litina |
| Účinnost: | 75 % |
| Průměrná teplota spalin: | 325 °C |
| Hmotnost: | 113 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 130 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ne |
| Energetická třída: | A |
| Dostupnost: | Expedice 4-12 týdnů |