Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 7 kW |
| Materiál: | ocel |
| Účinnost: | 76 % |
| Průměrná teplota spalin: | 250 °C |
| Hmotnost: | 118 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 150 mm |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 76 % |
| Emise prachu: | 40 mg/m3 |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 7 kW |
| Materiál: | ocel |
| Účinnost: | 76 % |
| Průměrná teplota spalin: | 250 °C |
| Hmotnost: | 118 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 150 mm |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 76 % |
| Emise prachu: | 40 mg/m3 |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |