Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 12 kW |
| Výkon do výměníku: | 4.7 kW |
| Výkon regulovatelný: | 5-13,5 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 82 % |
| Kapacita: | 35 l |
| Průměrná teplota spalin: | 225 °C |
| Emise prachu: | 37 mg/m3 |
| Hmotnost bez vody: | 160 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 200 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A+ |
| Dostupnost: | Expedice 4-12 týdnů |
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 12 kW |
| Výkon do výměníku: | 4.7 kW |
| Výkon regulovatelný: | 5-13,5 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 82 % |
| Kapacita: | 35 l |
| Průměrná teplota spalin: | 225 °C |
| Emise prachu: | 37 mg/m3 |
| Hmotnost bez vody: | 160 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 200 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A+ |
| Dostupnost: | Expedice 4-12 týdnů |