Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 14 kW |
| Výkon do výměníku: | 10 kW |
| Výkon regulovatelný: | 7-18 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 80 % |
| Kapacita: | 58 l |
| Průměrná teplota spalin: | 220 °C |
| Průměrná emise CO: | 0.1 mg/m3 |
| Emise prachu: | 15 mg/m3 |
| Hmotnost bez vody: | 160 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 200 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 14 kW |
| Výkon do výměníku: | 10 kW |
| Výkon regulovatelný: | 7-18 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 80 % |
| Kapacita: | 58 l |
| Průměrná teplota spalin: | 220 °C |
| Průměrná emise CO: | 0.1 mg/m3 |
| Emise prachu: | 15 mg/m3 |
| Hmotnost bez vody: | 160 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 200 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |