Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 35 kg |
| Barva Kratki: | Bílý |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | TÜV |
| Délka plamene: | 25 |
| Druh paliva: | Biopaliva - ethylalkohol |
| Šířka cm: | 84.85 cm |
| Výška cm: | 85 cm |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 35 kg |
| Barva Kratki: | Bílý |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | TÜV |
| Délka plamene: | 25 |
| Druh paliva: | Biopaliva - ethylalkohol |
| Šířka cm: | 84.85 cm |
| Výška cm: | 85 cm |