Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 17 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | TÜV |
| Délka plamene: | 25 |
| Druh paliva: | Biopaliva - ethylalkohol |
| Šířka cm: | 70 cm |
| Vybaveni: | Biofireplace Glazing |
| Výška cm: | 40 cm |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 17 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | TÜV |
| Délka plamene: | 25 |
| Druh paliva: | Biopaliva - ethylalkohol |
| Šířka cm: | 70 cm |
| Vybaveni: | Biofireplace Glazing |
| Výška cm: | 40 cm |