Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 22.6 kg |
| Barva Kratki: | Černé leštěné |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | TÜV |
| Délka plamene: | 35 |
| Druh paliva: | Biopaliva - ethylalkohol |
| Šířka cm: | 100 cm |
| Výška cm: | 70 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 22.6 kg |
| Barva Kratki: | Černé leštěné |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | TÜV |
| Délka plamene: | 35 |
| Druh paliva: | Biopaliva - ethylalkohol |
| Šířka cm: | 100 cm |
| Výška cm: | 70 cm |
| Dostupnost: | Skladem |