Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.7 kg |
| Výška kapsy: | 15.2 cm |
| Typ: | Malované |
| Šířka kapsy: | 15.2 cm |
| Šířka cm: | 17 cm |
| Velikost mřížky: | 17X17 |
| Aktívní pole mřížky: | 103 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Shutter |
| Barva Kratki: | Krémová |
| Výška cm: | 17 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.7 kg |
| Výška kapsy: | 15.2 cm |
| Typ: | Malované |
| Šířka kapsy: | 15.2 cm |
| Šířka cm: | 17 cm |
| Velikost mřížky: | 17X17 |
| Aktívní pole mřížky: | 103 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Shutter |
| Barva Kratki: | Krémová |
| Výška cm: | 17 cm |
| Dostupnost: | Skladem |