Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 1.2 kg |
| Výška kapsy: | 14.1 cm |
| Typ: | Dekorativní |
| Šířka kapsy: | 45.6 cm |
| Šířka cm: | 48 cm |
| Velikost mřížky: | 17X49 |
| Aktívní pole mřížky: | 236.5 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | jiný |
| Barva Kratki: | Černá |
| Výška cm: | 17 cm |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 1.2 kg |
| Výška kapsy: | 14.1 cm |
| Typ: | Dekorativní |
| Šířka kapsy: | 45.6 cm |
| Šířka cm: | 48 cm |
| Velikost mřížky: | 17X49 |
| Aktívní pole mřížky: | 236.5 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | jiný |
| Barva Kratki: | Černá |
| Výška cm: | 17 cm |