Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 1.2 kg |
| Barva Kratki: | Krémová |
| Vlastnost: | Rovný |
| Aktívní pole mřížky: | 257 cm2 |
| Velikost mřížky: | 60X9 |
| Šířka cm: | 60 cm |
| Typ: | Hlaveň |
| Výška cm: | 9 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 1.2 kg |
| Barva Kratki: | Krémová |
| Vlastnost: | Rovný |
| Aktívní pole mřížky: | 257 cm2 |
| Velikost mřížky: | 60X9 |
| Šířka cm: | 60 cm |
| Typ: | Hlaveň |
| Výška cm: | 9 cm |
| Dostupnost: | Skladem |