Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Teplná účinnost: | 78 |
| Průměr vstupu: | 100 |
| Průměr vystupu spalin: | 150, 150 mm |
| Průtok hmoty spalin: | 8.2 g/s |
| Šířka cm: | 52.8 cm |
| Teplota spalin: | 266 °C |
| Koeficient EEI: | 102 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 105.2 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 5.5 - 10.5 kW |
| Emise CO: | 904 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.072 % |
| Emise NOx: | 118 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 64 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 39 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Sezonní energetická účinnost: | 68 |
| Druh zasklení: | Napůl -rouda |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Barva obložení: | Bílý |
| Předni část: | Litinové čelo s keramickým sklem |
| Zavírání: | Ne |
| Certifikát: | BImSchV 2,Ekodesign |
| Materiál provedení: | Ocel,Litina |
| Barva Kratki: | Černá |
| Hmotnost kg: | 125 kg |
| Výkon ohřívače: | 8 kW |
| Výkon regulovatelný: | 5,5-10,5kW |
| Materiál: | ocel |
| Účinnost: | 78 % |
| Průměrná teplota spalin: | 265 °C |
| Hmotnost: | 125 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 150 mm |
| Emise prachu: | 39 mg/m3 |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Teplná účinnost: | 78 |
| Průměr vstupu: | 100 |
| Průměr vystupu spalin: | 150, 150 mm |
| Průtok hmoty spalin: | 8.2 g/s |
| Šířka cm: | 52.8 cm |
| Teplota spalin: | 266 °C |
| Koeficient EEI: | 102 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 105.2 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 5.5 - 10.5 kW |
| Emise CO: | 904 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.072 % |
| Emise NOx: | 118 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 64 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 39 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Sezonní energetická účinnost: | 68 |
| Druh zasklení: | Napůl -rouda |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Barva obložení: | Bílý |
| Předni část: | Litinové čelo s keramickým sklem |
| Zavírání: | Ne |
| Certifikát: | BImSchV 2,Ekodesign |
| Materiál provedení: | Ocel,Litina |
| Barva Kratki: | Černá |
| Hmotnost kg: | 125 kg |
| Výkon ohřívače: | 8 kW |
| Výkon regulovatelný: | 5,5-10,5kW |
| Materiál: | ocel |
| Účinnost: | 78 % |
| Průměrná teplota spalin: | 265 °C |
| Hmotnost: | 125 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 150 mm |
| Emise prachu: | 39 mg/m3 |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |