Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 1.1 kg |
| Výška kapsy: | 32 cm |
| Typ: | Dekorativní |
| Šířka kapsy: | 24.5 cm |
| Šířka cm: | 28 cm |
| Velikost mřížky: | Inne |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Síť |
| Barva Kratki: | Zlatý |
| Výška cm: | 33.3 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 1.1 kg |
| Výška kapsy: | 32 cm |
| Typ: | Dekorativní |
| Šířka kapsy: | 24.5 cm |
| Šířka cm: | 28 cm |
| Velikost mřížky: | Inne |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Síť |
| Barva Kratki: | Zlatý |
| Výška cm: | 33.3 cm |
| Dostupnost: | Skladem |