TATAREK Záložní zdroj TZA7 SINUS A 300 WAC UPS černý

Nouzové napájení topných systémů – kotlů ÚT, krbových kamen s vodním výměníkem, solárních systémů, čerpadel Rozměr: 230x145x180 ... více

Identifikátor produktu: 4610406
Cena dopravy: 130 Kč
Skladem 5 ks
5 997
-31%
4 138
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 138
3 420 Kč bez DPH
Držitel certifikátu kvality
Bezpečná platba kartou
Více než 10 let zkušeností v oboru

TATAREK Záložní zdroj TZA7 SINUS A 300 WAC UPS černý

Nouzové napájení topných systémů – kotlů ÚT, krbových kamen s vodním výměníkem, solárních systémů, čerpadel

Rozměr: 230x145x180

TATAREK Záložní zdroj TZA7 SINUS A 300/500 WAC UPS

Zařízení UPS SINUS PRO E je zarizenim typu náhradního zdroje, a zajišťuje zdroj střídavého napětí v případě výpadku sítě. Během přítomnosti sítového napětí na vstupu do zařízení, je toto napětí přímo přesměrováno na výstup do jednotlivých zařízení a dle potřeby stabilizované. Tento pracovní režim se jmenuje síťový.
V případě výpadku sítě na vstupu, se zařízení automaticky přepne do režimu napájení z baterky. Napětí z baterie je permanentně měněné prostřednictvím měniče na střídavé. Vybití baterie nastane tehdy pokud napětí na baterii dosáhne hodnoty okolo 11V. Jakmile hodnota napětí na baterii dosáhne hodnoty okolo 10.5 V následuje vypnutí zařízení čímž se ochrání baterie před hlubokým vybitím. Je třeba vzít v úvahu, že v tomto stavu je odebírán minimální proud z baterie, a při dlouhodobém výpadku sítě je třeba fyzicky odpojit kabely z baterky. (Neodpojovat měnič ze sítě, mimo sezónu, hrozí poškození akumulátoru). Pokud se znovu objeví napětí na vstupu, zařízení se automaticky přepne do síťového režimu. Zařízení je vybaveno rychlým 32 bit procesorem a toroidním transformátorem což zaručuje bezproblémový provoz. Inteligentní řízení ventilátoru závisle od skutečné teploty zařízení.

Parametry

Od této značky

Více od TATAREK