Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | PRODMAX |
| Materiál: | ocelový plech |
| Barva: | černá |
| Tepelná odolnost: | 600 °C |
| Výrobce: | BERTRAMS, PRODMAX |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Průměr: | 160 mm |
| Distributor pro EU: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | PRODMAX |
| Materiál: | ocelový plech |
| Barva: | černá |
| Tepelná odolnost: | 600 °C |
| Výrobce: | BERTRAMS, PRODMAX |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Průměr: | 160 mm |
| Distributor pro EU: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Dostupnost: | Skladem |
Pavel
9. 11. 2025 13:49:15Kvalitní materiál