Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | PRODMAX |
| Výrobce: | PRODMAX |
| Materiál: | nerez 1.4404 |
| Tloušťka: | 0.6 mm |
| Tepelná odolnost: | 450 °C |
| Průměr: | 120 mm |
| Úhel: | 90 ° |
| Počet zlomů: | 2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | PRODMAX |
| Výrobce: | PRODMAX |
| Materiál: | nerez 1.4404 |
| Tloušťka: | 0.6 mm |
| Tepelná odolnost: | 450 °C |
| Průměr: | 120 mm |
| Úhel: | 90 ° |
| Počet zlomů: | 2 |
| Dostupnost: | Skladem |
Bohuslav
9. 9. 2025 08:47:38Splňuje očekávání