Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 16 kW |
| Výkon regulovatelný: | 9-23 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 76 % |
| Průměrná teplota spalin: | 375 °C |
| Emise prachu: | 12 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 67 % |
| Hmotnost: | 166 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 200 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ne |
| Energetická třída: | A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohřívače: | 16 kW |
| Výkon regulovatelný: | 9-23 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 76 % |
| Průměrná teplota spalin: | 375 °C |
| Emise prachu: | 12 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 67 % |
| Hmotnost: | 166 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 200 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ne |
| Energetická třída: | A |
| Dostupnost: | Skladem |