Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 74 kg |
| Spotřeba plynu při jmenovitém tepl load: | 451 |
| Spotřeba plynu při minimálním tepl load: | 279 |
| Rozsah tepelného výkonu: | 4.0 - 8.2 kW |
| Výška cm: | 155.3 cm |
| Úprava: | Sinter Quartz |
| Šířka cm: | 48.2 cm |
| Ovládání: | Dálkové ovládání |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Druh paliva: | Propan butan |
| Druh plynu: | G30/37MBAR |
| Materiál provedení: | Sinter Quartz,Sklenka |
| Barva Kratki: | Pietra Grey |
| Jmenovitý výkon: | 8.2 kW |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 74 kg |
| Spotřeba plynu při jmenovitém tepl load: | 451 |
| Spotřeba plynu při minimálním tepl load: | 279 |
| Rozsah tepelného výkonu: | 4.0 - 8.2 kW |
| Výška cm: | 155.3 cm |
| Úprava: | Sinter Quartz |
| Šířka cm: | 48.2 cm |
| Ovládání: | Dálkové ovládání |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Druh paliva: | Propan butan |
| Druh plynu: | G30/37MBAR |
| Materiál provedení: | Sinter Quartz,Sklenka |
| Barva Kratki: | Pietra Grey |
| Jmenovitý výkon: | 8.2 kW |