Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 30 cm |
| Šířka cm: | 70.5 cm |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Hmotnost kg: | 18.3 kg |
| Materiál: | ocel |
| Palivo: | dřevo |
| Hmotnost: | 18.3 kg |
| Šířka: | 700.5 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Hloubka: | 650.2 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 30 cm |
| Šířka cm: | 70.5 cm |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Hmotnost kg: | 18.3 kg |
| Materiál: | ocel |
| Palivo: | dřevo |
| Hmotnost: | 18.3 kg |
| Šířka: | 700.5 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Hloubka: | 650.2 mm |
| Dostupnost: | Skladem |