Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Materiál: | ocel |
| Palivo: | dřevo |
| Hmotnost: | 16.8 kg |
| Šířka: | 79 mm |
| Výška: | 220.7 mm |
| Hloubka: | 680.5 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Materiál: | ocel |
| Palivo: | dřevo |
| Hmotnost: | 16.8 kg |
| Šířka: | 79 mm |
| Výška: | 220.7 mm |
| Hloubka: | 680.5 mm |
| Dostupnost: | Skladem |