Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 95.18 kg |
| Šířka cm: | 77.4 cm |
| Výška cm: | 46.8 cm |
| Materiál: | ocel |
| Palivo: | dřevo |
| Hmotnost: | 95 kg |
| Šířka: | 770.4 mm |
| Výška: | 460.8 mm |
| Hloubka: | 770.4 mm |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 95.18 kg |
| Šířka cm: | 77.4 cm |
| Výška cm: | 46.8 cm |
| Materiál: | ocel |
| Palivo: | dřevo |
| Hmotnost: | 95 kg |
| Šířka: | 770.4 mm |
| Výška: | 460.8 mm |
| Hloubka: | 770.4 mm |