Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 2.3 kg |
| Šířka cm: | 39.8 cm |
| Výška cm: | 2 cm |
| Šířka: | 39.8 cm |
| Výška : | 2 cm |
| Hloubka: | 41.5 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 2.3 kg |
| Šířka cm: | 39.8 cm |
| Výška cm: | 2 cm |
| Šířka: | 39.8 cm |
| Výška : | 2 cm |
| Hloubka: | 41.5 cm |
| Dostupnost: | Skladem |