Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | PRODMAX |
| Výrobce: | PRODMAX |
| Materiál: | DC01 |
| Palivo: | peletky |
| Tloušťka: | 1.2 mm |
| Průměr: | 80 mm |
| Tepelná odolnost: | 200 °C |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | PRODMAX |
| Výrobce: | PRODMAX |
| Materiál: | DC01 |
| Palivo: | peletky |
| Tloušťka: | 1.2 mm |
| Průměr: | 80 mm |
| Tepelná odolnost: | 200 °C |
| Dostupnost: | Skladem |