Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | BROWIN |
| Materiál: | ocel |
| Délka: | 43 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška : | 81 cm |
| Frakce: | KL8 |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Výkon topných těles: | 650 W |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | BROWIN |
| Materiál: | ocel |
| Délka: | 43 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška : | 81 cm |
| Frakce: | KL8 |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Výkon topných těles: | 650 W |
| Dostupnost: | Skladem |
Chvíli trvá než zjistíte skutečnou teplotu
Petr
14. 1. 2025 09:58:05Chvíli trvá než zjistíte skutečnou teplotu