Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | AMBIFIRE |
| Výška: | 1006 mm |
| Šířka: | 369 mm |
| Hloubka: | 428 mm |
| Hmotnost: | 121 kg |
| Výkon : | 5.4 kW |
| Výkon regulovatelný: | 2,5 - 6 kW |
| Účinnost: | 80.4 % |
| Průměr kouřovodu vnější: | 150 mm |
| Minimální tah komína: | 12 Pa |
| Maximální délka polen: | 300 mm |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100 mm |
| Záruka: | 5 rok/let |
| Dostupnost: | Expedice 5-15 pracovních dní |
| Značka: | AMBIFIRE |
| Výška: | 1006 mm |
| Šířka: | 369 mm |
| Hloubka: | 428 mm |
| Hmotnost: | 121 kg |
| Výkon : | 5.4 kW |
| Výkon regulovatelný: | 2,5 - 6 kW |
| Účinnost: | 80.4 % |
| Průměr kouřovodu vnější: | 150 mm |
| Minimální tah komína: | 12 Pa |
| Maximální délka polen: | 300 mm |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100 mm |
| Záruka: | 5 rok/let |
| Dostupnost: | Expedice 5-15 pracovních dní |