Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | AMBIFIRE |
| Výška: | 1209 mm |
| Šířka: | 484 mm |
| Hloubka: | 484 mm |
| Hmotnost: | 130 kg |
| Výkon regulovatelný: | 5-7 kW |
| Účinnost: | 81.4 % |
| Průměr kouřovodu vnitřní: | 150 mm |
| Maximální délka polen: | 400 mm |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100 mm |
| Záruka: | 5 rok/let |
| Dostupnost: | Expedice 5-15 pracovních dní |
| Značka: | AMBIFIRE |
| Výška: | 1209 mm |
| Šířka: | 484 mm |
| Hloubka: | 484 mm |
| Hmotnost: | 130 kg |
| Výkon regulovatelný: | 5-7 kW |
| Účinnost: | 81.4 % |
| Průměr kouřovodu vnitřní: | 150 mm |
| Maximální délka polen: | 400 mm |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100 mm |
| Záruka: | 5 rok/let |
| Dostupnost: | Expedice 5-15 pracovních dní |