Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | INVICTA |
| Materiál: | Litina |
| Výkon ohřívače: | 10 kW |
| Účinnost: | 78 % |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.07 % |
| Průměrná teplota spalin: | 297 °C |
| Průměr kouřovodu vnější: | 150 mm |
| Hmotnost: | 84 kg |
| Barva: | antracit |
| Napojení do domu s rekuperací: | Ne |
| Záruka: | 5 rok/let |
| Energetická třída: | A |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ne |
| Dostupnost: | Expedice 5-15 pracovních dní |
| Značka: | INVICTA |
| Materiál: | Litina |
| Výkon ohřívače: | 10 kW |
| Účinnost: | 78 % |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.07 % |
| Průměrná teplota spalin: | 297 °C |
| Průměr kouřovodu vnější: | 150 mm |
| Hmotnost: | 84 kg |
| Barva: | antracit |
| Napojení do domu s rekuperací: | Ne |
| Záruka: | 5 rok/let |
| Energetická třída: | A |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ne |
| Dostupnost: | Expedice 5-15 pracovních dní |