Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 5.5 kW |
| Sezonní energetická účinnost: | 70.5 |
| Teplná účinnost: | 80.5 |
| Průměr vstupu: | 100 |
| Průměr vystupu spalin: | 150 |
| Průtok hmoty spalin: | 4 g/s |
| Šířka cm: | 52.8 cm |
| Teplota spalin: | 297 °C |
| Koeficient EEI: | 106.7 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 103.9 cm |
| Emise CO: | 965 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.077 % |
| Emise NOx: | 117 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 103 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 21 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 5.5 kW |
| Druh zasklení: | Napůl -rouda |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Barva obložení: | Bílý |
| Předni část: | Ocelová přední strana s ohýbaným sklem |
| Zavírání: | Ne |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Barva Kratki: | Serpentino |
| Hmotnost kg: | 161 kg |
| Výkon ohřívače: | 5.5 kW |
| Materiál: | ocel |
| Účinnost: | 80.5 % |
| Průměrná teplota spalin: | 297 °C |
| Hmotnost: | 161 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 150 mm |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.077 % |
| Emise prachu: | 21 mg/m3 |
| Samozavírání dvěří: | Ne |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 5.5 kW |
| Sezonní energetická účinnost: | 70.5 |
| Teplná účinnost: | 80.5 |
| Průměr vstupu: | 100 |
| Průměr vystupu spalin: | 150 |
| Průtok hmoty spalin: | 4 g/s |
| Šířka cm: | 52.8 cm |
| Teplota spalin: | 297 °C |
| Koeficient EEI: | 106.7 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 103.9 cm |
| Emise CO: | 965 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.077 % |
| Emise NOx: | 117 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 103 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 21 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 5.5 kW |
| Druh zasklení: | Napůl -rouda |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Barva obložení: | Bílý |
| Předni část: | Ocelová přední strana s ohýbaným sklem |
| Zavírání: | Ne |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Barva Kratki: | Serpentino |
| Hmotnost kg: | 161 kg |
| Výkon ohřívače: | 5.5 kW |
| Materiál: | ocel |
| Účinnost: | 80.5 % |
| Průměrná teplota spalin: | 297 °C |
| Hmotnost: | 161 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 150 mm |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.077 % |
| Emise prachu: | 21 mg/m3 |
| Samozavírání dvěří: | Ne |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |