Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Koeficient EEI: | 106 |
| Verze: | Levý roh |
| Teplota spalin: | 251 °C |
| Šířka cm: | 61.9 cm |
| Průtok hmoty spalin: | 8.7 g/s |
| Průměr vystupu spalin: | 160 mm, 160 |
| Teplná účinnost: | 79.7 |
| Sezonní energetická účinnost: | 70 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 114.3 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 5-11 kW |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 700 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 500 cm2 |
| Max délka dřevěné palivo: | 40 cm |
| Emise OGC: | 75 Nm3 |
| Emise NOx: | 108 mg/Nm3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.073 % |
| Emise CO: | 911 mg/m3 |
| Velikost: | Velikost S |
| Druh zasklení: | Levý roh |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Emise prachu mg/m3: | 19 mg/m3 |
| Hmotnost kg: | 122.13 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,BImSchV 2,Určeno pro zotavení |
| Zavírání: | True |
| Předni část: | Ocelová přední strana s hedvábným sklem |
| Barva obložení: | Černý |
| Výkon ohřívače: | 8 kW |
| Výkon regulovatelný: | 5-11 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 79.7 % |
| Průměrná teplota spalin: | 251 °C |
| Emise prachu: | 19 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.073 % |
| Hmotnost: | 136.5 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 160 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Samozavírání dvěří: | Ano |
| Dostupnost: | Expedice 5-15 pracovních dní |
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Koeficient EEI: | 106 |
| Verze: | Levý roh |
| Teplota spalin: | 251 °C |
| Šířka cm: | 61.9 cm |
| Průtok hmoty spalin: | 8.7 g/s |
| Průměr vystupu spalin: | 160 mm, 160 |
| Teplná účinnost: | 79.7 |
| Sezonní energetická účinnost: | 70 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 114.3 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 5-11 kW |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 700 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 500 cm2 |
| Max délka dřevěné palivo: | 40 cm |
| Emise OGC: | 75 Nm3 |
| Emise NOx: | 108 mg/Nm3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.073 % |
| Emise CO: | 911 mg/m3 |
| Velikost: | Velikost S |
| Druh zasklení: | Levý roh |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Emise prachu mg/m3: | 19 mg/m3 |
| Hmotnost kg: | 122.13 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,BImSchV 2,Určeno pro zotavení |
| Zavírání: | True |
| Předni část: | Ocelová přední strana s hedvábným sklem |
| Barva obložení: | Černý |
| Výkon ohřívače: | 8 kW |
| Výkon regulovatelný: | 5-11 |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnost: | 79.7 % |
| Průměrná teplota spalin: | 251 °C |
| Emise prachu: | 19 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ) v %: | 0.073 % |
| Hmotnost: | 136.5 kg |
| Průměr kouřovodu vnější: | 160 mm |
| Shoda s normou ECODESIGN: | Ano |
| Shoda s normou BImSchV 2: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Samozavírání dvěří: | Ano |
| Dostupnost: | Expedice 5-15 pracovních dní |