Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 123 kg |
| Koeficient EEI: | 92 |
| Vybaveni: | Ashpan,Turbofan |
| Výška cm: | 66.8 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 7.0 - 11.0 kW |
| Emise CO: | 1338 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.107 % |
| Emise NOx: | 100 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 57 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 22 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Teplota spalin: | 320 °C |
| Šířka cm: | 57.8 cm |
| Průtok hmoty spalin: | 10.7 g/s |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Litina |
| Certifikát: | Ekodesign |
| Zavírání: | False |
| Předni část: | Litinové čelo s keramickým sklem |
| Barva obložení: | Černý |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Sezonní energetická účinnost: | 60 |
| Teplná účinnost: | 70.4 |
| Průměr vystupu spalin: | 150, 150 mm |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Dostupnost: | Expedice 3-5 týdnů |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 123 kg |
| Koeficient EEI: | 92 |
| Vybaveni: | Ashpan,Turbofan |
| Výška cm: | 66.8 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 7.0 - 11.0 kW |
| Emise CO: | 1338 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.107 % |
| Emise NOx: | 100 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 57 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 22 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Teplota spalin: | 320 °C |
| Šířka cm: | 57.8 cm |
| Průtok hmoty spalin: | 10.7 g/s |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Litina |
| Certifikát: | Ekodesign |
| Zavírání: | False |
| Předni část: | Litinové čelo s keramickým sklem |
| Barva obložení: | Černý |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Sezonní energetická účinnost: | 60 |
| Teplná účinnost: | 70.4 |
| Průměr vystupu spalin: | 150, 150 mm |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Dostupnost: | Expedice 3-5 týdnů |