Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 322.3 kg |
| Vybaveni: | Ashpan |
| Výška cm: | 187.4 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 3.0 - 10.0 kW |
| Emise CO: | 1176 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.094 % |
| Emise NOx: | 109 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 55 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 17 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 33 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Koeficient EEI: | 106 |
| Teplota spalin: | 233 °C |
| Šířka cm: | 78.7 cm |
| Materiál provedení: | Ocel,Litina |
| Certifikát: | BImSchV 2,Ekodesign |
| Zavírání: | True |
| Barva obložení: | Černý |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Levý roh |
| Sezonní energetická účinnost: | 70 |
| Teplná účinnost: | 80.1 |
| Průměr vystupu spalin: | 200 mm, 200 |
| Průtok hmoty spalin: | 8.5 g/s |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 322.3 kg |
| Vybaveni: | Ashpan |
| Výška cm: | 187.4 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 3.0 - 10.0 kW |
| Emise CO: | 1176 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.094 % |
| Emise NOx: | 109 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 55 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 17 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 33 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Koeficient EEI: | 106 |
| Teplota spalin: | 233 °C |
| Šířka cm: | 78.7 cm |
| Materiál provedení: | Ocel,Litina |
| Certifikát: | BImSchV 2,Ekodesign |
| Zavírání: | True |
| Barva obložení: | Černý |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Levý roh |
| Sezonní energetická účinnost: | 70 |
| Teplná účinnost: | 80.1 |
| Průměr vystupu spalin: | 200 mm, 200 |
| Průtok hmoty spalin: | 8.5 g/s |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Dostupnost: | Skladem |