Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 91 kg |
| Koeficient EEI: | 106.9 |
| Vybaveni: | Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 78.1 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 3.5 - 8.0 kW |
| Emise CO: | 1241 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.099 % |
| Emise NOx: | 100 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 93 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 30 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 40 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | ≥500 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | ≥700 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 6 kW |
| Verze: | Pravý roh |
| Teplota spalin: | 190 °C |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,BImSchV 2 |
| Zavírání: | False |
| Předni část: | Ocelové čelo s keramickým sklem |
| Barva obložení: | Černý |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Sezonní energetická účinnost: | 70 |
| Teplná účinnost: | 80.6 |
| Průměr vystupu spalin: | 150, 150 mm |
| Průtok hmoty spalin: | 8.6 g/s |
| Šířka cm: | 64.4 cm |
| Jmenovitý výkon: | 6 kW |
| Dostupnost: | Skladem |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 91 kg |
| Koeficient EEI: | 106.9 |
| Vybaveni: | Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 78.1 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 3.5 - 8.0 kW |
| Emise CO: | 1241 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.099 % |
| Emise NOx: | 100 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 93 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 30 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 40 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | ≥500 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | ≥700 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 6 kW |
| Verze: | Pravý roh |
| Teplota spalin: | 190 °C |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,BImSchV 2 |
| Zavírání: | False |
| Předni část: | Ocelové čelo s keramickým sklem |
| Barva obložení: | Černý |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Sezonní energetická účinnost: | 70 |
| Teplná účinnost: | 80.6 |
| Průměr vystupu spalin: | 150, 150 mm |
| Průtok hmoty spalin: | 8.6 g/s |
| Šířka cm: | 64.4 cm |
| Jmenovitý výkon: | 6 kW |
| Dostupnost: | Skladem |